Autor Wątek: Paddy w Polsce - Łódź, Kraków, Wrocław - lipiec 2013  (Przeczytany 22606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ania-mama

• Kelly Entuzjasta
Odp: Paddy w Polsce - Łódź, Kraków, Wrocław - lipiec 2013
« Odpowiedź #240 dnia: 2013-07-28, 21:36:55 »
Szkoda ze bede miesiac przed terminem:(
Ania-mama

Offline naicy

• Kelly Spec
  • *
    • http://kelly-family.pl/
« Odpowiedź #241 dnia: 2013-07-28, 21:37:28 »
Jestem:) Koncert bardzo fajny, Paddy przeuroczy w swoich opowieściach i żartach :) Świetnie się bawił i widać było, że rewelacyjnie się czuł :) Piosenki wszystkie te, co na poprzednich koncertach :) Na końcu przyjął nawet prezenty od fanów i przybijał piątki z tymi, którzy chcieli :) Więc zaczyna się oswajać :)
Następny koncert 20 października w Szczecinie, a następne z nowej trasy z bandem w przyszłym roku.
Czekam na filmik nakręcony przez Svena podczas We Will Rock You, zawsze to jakaś pamiątka :) Chociaż kręcił akurat jak nie mogłam zgrać nóg z rękami :D Tak, jak Iliana dziwnie się czułam w tym 1 rzędzie :D Ale bawiliśmy się super :)
http://kelly-family.pl/
Polska nieoficjalna strona o The Kelly Family Zapraszam :)

"Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life." - Confucius

Offline iliana

• Global Moderator
  • Kelly Spec
  • Cover the road
« Odpowiedź #242 dnia: 2013-07-28, 22:00:31 »
No dobra. Byłam, widziałam, nawet dotknąć mogłam, ale nie chciało mi się dwóch kroków zrobić przez co chyba zburzyłam Padzikowy pomysł, żeby całemu pierwszemu rzędowi rękę podać. Na wstępie może jeszcze napiszę, że to był mój dopiero drugi Padzikowy występ, pierwszy był kościelny, więc generalnie dziewicą w tych sprawach jestem.
Było fajnie. Naprawdę fajnie i lepiej niż się spodziewałam. Zawsze chciałam usłyszeć na żywo One more song i Brothera i wyszły pięknie. W ogóle wszystkie te starsze piosenki czy covery super, ale nie do końca rozumiem, jaki był zamysł tego koncertu. Najpierw kręcił tyłkiem na One more freaking dollar, a parę piosenek później przeżywał Ave Maria. Mi się to gryzło. Może gdyby był podział koncertu na część hmm bardziej modlitewną i część zwykłą to jakoś lepiej bym to odebrała. Już niech mu nawet ta Barka będzie, ale Z dawna Polski jak dla mnie od czapy zupełnie. Swoją drogą chyba generalnie publiczność lepiej znała teksty Padowych piosenek niż Z dawna Polski :-\. Minuta ciszy dla pokoju też mi jakoś nie do końca pasowała.
Wyglądał fajnie, chociaż on taka drobinka i chyba mały rozmiar butów nosi ;). Po przerwie przebrał się cały poza skarpetkami :D. Śmiesznie wyglądał w pierwszej części z szelkami i paskiem jednocześnie. Wycieranie twarzy beretem było lekko niesmaczne, serio mógł sobie jakiś ręcznik przygotować. Dziewczyny mu chusteczki w końcu dały, ale nie zauważył.
Opowiadał mało, jak dla mnie to dobrze, bo zdecydowanie wolę jak śpiewa. Szkoda, że nie było Looking for love :(.
Ale mimo że było fajnie, to jednak potwierdziło się, że ja i Paddy nie nadajemy na tych samych falach i zdecydowanie wolę Angelo. Jak Paddy jeszcze do Wrocławia przyjedzie, to na pewno pójdę, ale gdzieś dalej raczej się nie wybiorę (chociaż koncertów z bandem jestem ciekawa, więc kto wie).

Na następny koncert idę z babcią :D. Sympatyczne to było bardzo, jak do tej pani podszedł i cała z nią rozmowa.
« Ostatnia zmiana: 2013-07-28, 22:01:24 wysłana przez iliana »
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.

Cover the road till the end of time

Offline Kozka

• Kelly Wyjadacz
    • 50590512
« Odpowiedź #243 dnia: 2013-07-28, 22:07:03 »
Oooooj z bandem to jest moc i perkusista ciacho mimo ze Sven sie zwie  :P
...bo kto,kto jeśli nie Ty...

Offline naicy

• Kelly Spec
  • *
« Odpowiedź #244 dnia: 2013-07-28, 22:46:35 »
Przypomniała mi się historyjka ze wczorajszej wizyty Pada w KFC :D Paddy opowiadał, że po koncercie bardzo zgłodniał więc szukali gdzie można by coś zjeść. Mijali różne Maki itp. no i w końcu zobaczyli KFC i szczęśliwi postanowili pójść na kurczaki...no i gościu przy kasie patrzy się na niego i pyta czy to on jest Paddy Kelly...Paddy zapytał czy w związku z tym dostanie rabat...ale się przeliczył :D

"Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life." - Confucius

Offline Kozka

• Kelly Wyjadacz
    • 50590512
« Odpowiedź #245 dnia: 2013-07-28, 22:50:29 »
Hahaha nawet na kurczaku chce zaoszczedzic co za zydzisko  :D
A jakie historyjki opowiadal na koncercie i co z babcia , o ktorej wspomniala Iliana?

Offline naicy

• Kelly Spec
  • *
« Odpowiedź #246 dnia: 2013-07-28, 22:54:00 »
W pierwszym rzędzie siedziała rodzina - córka, mama i babcia :) Paddy je zauważył, zszedł do tej przemiłej Pani (najstarszej z trójki) żeby się przywitać, a Pani powiedziała mu, że go bardzo podziwia już maleńkiego dziecka, jego i jego całą rodzinę :) Że tak już jest przez 3 pokolenia :) Paddy ją uściskał :) Bardzo sympatyczna sytuacja :)

Offline iliana

• Global Moderator
  • Kelly Spec
  • Cover the road
« Odpowiedź #247 dnia: 2013-07-28, 22:54:54 »
Z babcią było tak, że coś zaczął mówić, że na koncercie są ludzie w różnym wieku, że jego rówieśnicy, małe dzieci, no i też starsi. I zeskoczył ze sceny i podszedł do starszej pani, która siedziała w pierwszym rzędzie. Ona mu zaczęła mówić, że jest z córką i wnuczką i że wszystkie go lubią i słuchają. To Paddy się spytał, czemu żaden mąż z nimi z nie przyszedł. A babcia na to, że nie przyszedł, bo kota pilnuje :D. Potem mu jeszcze coś mówiła, że od małego Padzika go zna i że całe Kelly Family lubi. Na koniec koncertu Paddy poszedł ją uściskać.

A opowiadał to o KFC i jeszcze o lotnisku, to już chyba ktoś tu przytaczał.

« Ostatnia zmiana: 2013-07-28, 23:06:16 wysłana przez iliana »
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.

Offline Kozka

• Kelly Wyjadacz
    • 50590512
« Odpowiedź #248 dnia: 2013-07-28, 23:04:52 »
Byle nie isc na koncert to mozna i kota pilnowac  :D Fajnie, ze ma kontakt z widownia i szanuje kazdego kto przychodzi, by Go posluchac , ale wlasnie Ci starsi ludzie robia na Nim duze wrazenie  ^-^ tak samo bylo na SN, gdy podeszl do starszego malzenstwa.
O lotnisku, gdzie mi umknelo, musze poszukac  O:-)

Offline iliana

• Global Moderator
  • Kelly Spec
  • Cover the road
« Odpowiedź #249 dnia: 2013-07-28, 23:06:42 »
I jeszcze z jakimś chłopcem rozmawiał i się go między innymi spytał, czy to jego pierwszy rockowy koncert >:D. A potem wyciągnął z kieszeni jakieś coś (co to było? wyglądało jak jakiś breloczek) i temu chłopcu dał.

O lotnisku Vemona pisała.

Offline naicy

• Kelly Spec
  • *
« Odpowiedź #250 dnia: 2013-07-28, 23:15:45 »
Tak to był breloczek :)

Offline Kozka

• Kelly Wyjadacz
    • 50590512
« Odpowiedź #251 dnia: 2013-07-28, 23:19:32 »
Właśnie wróciłam i ... ehhh no nie sądziłam,że to napiszę ale się zawiodłam.. koncert identyczny jak ten marcowy. Zaczynał od tych samych piosenek tymi samymi kończył, dorzucił tylko Amazing Grace i Z dawna Polski.. się wysiłił.. no kurcze nawet gadki były te same. Uwielbiam Go i zawsze będę mieć ogromny sentyment ale dzisiaj zawalił. Mógł się bardziej postarać ma w repertuarze tyle cudnych piosenek a cały czas to samo. Nie można z ludzi robić idiotów...

Dojrzalam tego posta dopiero ... Przeciez trasa sie ciagnie od poczatku roku i wiadomo bylo, ze bedzie to samo, wiec po co bylo kupowac bilet bilet  :-\ Nie ogarniam czegos takiego.

Offline Pinki

• Kelly Znawca
  • love is in the air
« Odpowiedź #252 dnia: 2013-07-28, 23:43:51 »
Było pięknie - nie żałuję ani minuty! Kraków i Wrocław - cudowne, różne koncerty. Wymacałam go trzy razy po łapkach i pomiziałam po buzi  ^-^ Jutro napiszę więcej! P.S. Nie ogarniam tego, co piszą niektórzy ( na FB) jakbym była na innych koncertach. PADDY jest kochany, mega piękny, do wyściskania i bardzo mu się w PL podoba, Sven stwierdził, że tylko tu chce dawać tyle koncertów w ciągu roku  >:D KOCHAM na ZABÓJ!
Gdy się miało szczęście, które się trafia: Czyjeś ciało i ziemię całą -A zostanie tylko, tylko fotografia,To - to jest bardzo mało...
Każdego dnia tęsknię za moimi Kelly'sami :(

Offline Sylwiaq

• Kelly Znawca
    • 4454193
« Odpowiedź #253 dnia: 2013-07-29, 08:58:32 »
W pazdzierniku koncert w szczecinie.

aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! nie wierzę! po tylu latach znowu tu będzie!!!!! ju[pppi!!!!!!

Sylwka 20 pazdziernika bedziesz miala nalot/Organizuj jakas sale na noclegi hehehhe

no chyba! jeny ale gdzie on tu zagra!??

Offline azi82

• Kelly Spec
  • *
    • http://www.myspace.com/maitekellypolishsuppor
« Odpowiedź #254 dnia: 2013-07-29, 09:34:14 »
Jak to gdzie hehheh  na Wałach Chrobrego   :P A może na zamku Książąt Pomorskich ?  :))
eee mało ważne heheh szykuj się  :P
Przyjaciół sprawdzaj, sprawdzonych kochaj.